Jämtlands Auktionsbyrå
stängde 15:00 idag
Auktionshus Professionella tjänster
Auktionsfirma med dagliga auktioner på Tradera, sök Auktionsbyra. Mer information om våra tjäns, aktuella och kommande auktioner, finner ni på www.jabab.se Information om aktuella och kommande auktioner, nätauktioner och gårdsauktioner. Uppdatera beskrivning
Recensioner
Kommentarer (1)
Inlägg (5)
Hitta ett hotell nära Jämtlands Auktionsbyrå
Recensera Jämtlands Auktionsbyrå
Laddar kommentars-fält...
2014-07-13
2014-10-02
ALLTID BRA BEMÖTANDE OCH SERVICE!!
2014-07-02
Nyfiken på denna ser intresserat ut!!!
2014-01-12
Grymt bra, köpte soffa, fick den hemkörd samma dag! Helt lysande!!
Kommentarer om Jämtlands Auktionsbyrå
2014-12-19
Vi har idag hjälp Jämtlands Auktionsbyrå med en extrakassa samt kortlösning från Nets till deras fyverkeriförsäljning.
Inlägg från Jämtlands Auktionsbyrå
2015-10-19
Nya auktioner ute i kväll! här kan ni fynda Vitrinskåp "Undantaget av Carl Malmsten, karmstolar Mondo av Karl-Erik Ekselius, Strutvas i Opalinglas från tidigt 1900 tal, Tvåarmad golvlampa i teak & mässing - Retro och mycket mer. Klicka på länken och börja
2015-10-18
Snart dags för auktion... Kom och bjud och umgås
2015-10-17
Nästan varje dag är vi igång och jobbar för att ge er möjligheten att fynda på våra nätauktioner. Den här gången har vi laddat upp Soffa & Fåtölj "Samsas" av Carl Malmsten, Mc huva i läder, Spindelur Julien La Roy tillverkat i Paris på 1700-talet, och pa
2015-10-15
I kväll är det många häftiga auktioner, kanske en av de mest ovanligaste och udda saker vi kommer att sälja Guldskiva & Diamantskivor - LP - med Pippi Långstrump. Sedan säljer vi lite mer vanliga saker som Ett par senbarock stolar från 1700-talets första
2015-10-13
I kväll kan ni fynda konst! VI har laddat ut 40 tavlor ex Olja på duk av Elon Garp, Anthony Strüwer, Malte Nyberg XII, Barbro Dillner, Inglasad carborundumetsning - Bengt Lindström samt Gustaf Åke Ahnlund.. http://www.tradera.com/profile/items/2106792/au
Popularitet för Jämtlands Auktionsbyrå
Sociala-Medier-popularitet:
Utgångspunkten för detta värde är antalet besökare, checkins, och likes på Facebook under de senaste månaderna.
Mest aktivitet i april:
Jämtlands Auktionsbyrå har totalt 325 besökare (checkins) och 10787 likes.
4 recensioner av Jämtlands Auktionsbyrå.
Snittbetyg
4.8
av 5.